Kontakt

Per cdo pyetje, informacion apo sugjerim tuajin ne lidhje me informacionet e publikuara prej nesh ju lutemi te na kontaktoni ne:
Tel 069 43 30 680
Email: keshillistudentor.fhf@gmail.com
zyraeshtypit.kks@gmail.com

Adrese: Fakulteti i Historise dhe Filologjise
Rruga e Elbasanit

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s