Si të votoni:

  1. ¨ Kontrolloni emrin tuaj në listën e zgjedhësve
  2. ¨ Merrni nga komisioni të gjitha fletët e votimit
  3. ¨ Votoni me kujdes kandidatin tuaj të preferuar për rektor dhe dekan

 

  •  Lexoni me kujdes listën shumëemërore për anëtar të Senatit Akademik të UT-së.

KUJDES! Ju duhet të votoni për studentët.

Në listë vetëm Esiona Konomi është studente e Fakultetit Histori-Filologji.

Votoni për ESIONA KONOMI.

 

  •  Lexoni me kujdes listën shumëemërore për anëtar të Këshillit të Fakultetit Histori-Filologji.

KUJDES! Ju duhet të votoni për studentët.

Në listë është dhe Esiona Konomi, kryetare e Këshillit Studentor të Fakultetit Histori-Filologji.

Votoni për ESIONA KONOMI.

 

Advertisements
Ky zë u postua te Si te votoni. Faqeruani permalidhjen.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s