Kush mund të votojë:

  • ¨ Për Senatin Akademik të Universitetit të Tiranës mund ta votojnë për anëtare studenten Esiona Konomi TË GJITHË STUDENTËT E UT-së.
  • ¨ Për Këshillin e Fakultetit të Historisë dhe Filologjisë për anëtare studenten Esiona Konomi TË GJITHË STUDENTËT e Fakultetit të Historisë dhe Filologjisë.

 

Advertisements
Ky zë u postua te Kush mund te votoje. Faqeruani permalidhjen.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s