Kush është Esiona Konomi

Esiona Konomi u lind më 10/ 05/ 1990 në qytetin e Vlorës.

SHKOLLIMI

2008 – 2011

Dega Gazetari dhe Komunikim, Fakulteti i Historisë dhe Filologjisë, Universiteti i Tiranës

Diplome Bachelor në Gazetari dhe Komunikim, 360 Kredite

2011-  Në vazhdim

Dega Marrëdhënie Publike, , Fakulteti i Historisë dhe Filologjisë, Universiteti i Tiranës

Master Shkencor, Në proces

EKSPERIENCAT SI DREJTUESE

Prill 2010 – Në vazhdim

Këshilli Studentor i Fakultetit të Historisë dhe Filologjisë (Universiteti i Tiranës)

Kryetare (e zgjedhur)

 

Advertisements
Ky zë u postua te CV-ja e Kandidates. Faqeruani permalidhjen.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s