Kandidate për anëtare e Këshillit të Fakultetit të Historisë dhe Filologjisë

 

Këshilli i Administrimit funksionon bazuar në Ligjin për Arsimin e Lartë,

Statutin dhe Rregulloren e UT si dhe rregulloren e tij të brendshme.

 Këshilli i Administrimit funksionon me mbledhje.

Një javë para mbledhjes Kryetari i KADM-it përcakton dhe u përcjell anëtarëve rendin e ditës.

Mbledhja e KADM-it zhvillohet kur janë të pranishëm të paktën 50% e anëtarëve.

 

Advertisements
Ky zë u postua te Per cfare kandidoj. Faqeruani permalidhjen.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s