Eksperienca si drejtuese e kandidates

EKSPERIENCAT SI PËRFAQËSUESE NË ORGANET VENDIMMARRËSE  KOLEGJIALE

Mars 2010 – Në vazhdim

Këshilli Shkencor i Fakultetit të Historisë dhe Filologjisë, Universiteti i Tiranës

Anëtare (e zgjedhur)

Tetor  2010 – Në vazhdim

Gazeta “Studenti Shqiptar”

Kryeredaktore

Drejtuese e  mbi 20 projekteve të ndryshme të cilat janë fokusuar në komunitetin studentor  shqiptar.

Në këto projekte janë trajtuar cështje akademike, sociale, kulturore zbavitëse dhe sportive .

Janë fokusuar në problemet shëndetësore, ambjentale, të promovimit të rolit të femrës në vendimmarrje,

të angazhimit vullnetar, të integrimit të vendit , forcimit të kapaciteteve të shoqërisë civile etj.

 

Advertisements
Ky zë u postua te CV-ja e Kandidates. Faqeruani permalidhjen.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s